W czym możemy pomóc…

Lata doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie bazy wykonawców i dostawców wartych polecenia, z których pomocą powinno być Tobie łatwiej zrealizować marzenia. Już na etapie projektu  podpowiadamy:

– jak realizować poszczególne etapy,

-jakie elementy mogą sprawiać problemy, lub

-kiedy zamawiać materiał z usługą montażu (dla przykładu: podłogi drewniane powinny być montowane przez dostawcę – jak coś będzie źle to dostawca obwini wykonawcę , a wykonawca – dostawcę. zawsze w takiej sytuacji obrywa zleceniodawca…)

Spokojnie…. na szczęście o tym wszystkim wiemy (znamy to z doświadczenia), tą wiedzą się dzielimy podczas spotkań, byś unikał błędów i gładko przeszedł przez ten złożony proces. Na etapie projektu działamy w taki sposób by klient widział, że z nami oszczędził, ale w czym możemy  jeszcze pomóc:

  • Dobór odpowiednich wykonawców zewnętrznych lub zaprzyjaźnionych(współpracują z nami od lat dwie firmy wykonawcze i 3 stolarnie)
  • Funkcja inwestora zastępczego – jeśli z różnych przyczyn nie możesz się zająć budową, możemy reprezentować Ciebie zarówno na budowie jak i w urzędach, załatwiając sprawy formalne.
  • Dobór odpowiedniej działki – wskazując na wady, zalety pewnych rozwiązań, sprawdzić plan miejscowy lub warunki zabudowy i ich wpływ na okolicę.
  • Indywidualna realizacja meblowa – z kim zrobisz to lepiej niż z projektantem, który przełoży język stolarza na przystępny i zrozumiały Ciebie i odwrotnie :).
  • Zakupy materiałowe to często zmora klientów: -gdzie?, -ile?, -czego kupić? -gdzie taniej? -jeśli zamienię to czy będzie pasowało?…działamy tak by oszczędzać pieniądze naszych klientów, tworzymy zestawienia materiałowe w taki sposób by na etapie projektu można było sprawnie analizować budżet i go dostosowywać do własnego portfela. Nasze kontakty pomogą oszczędzać Twoje pieniądze, wskazując źródła sprawdzone z wieloletnim doświadczeniem z wypracowanymi rabatami.
  • W naszej ofercie dla ambitnych, którzy myślą by inwestować w budownictwo przy okazji tworząc coś wyjątkowego, mamy ofertę realizacji deweloperskiej – sprawdź ofertę AIG Investment. ewentualnie go korygować, a zakupy dokonywać w sprawdzonych miejscach z wypracowanymi rabatami.
Szeregówka - brzozowa (2)
dom kowalskich wycinki osowskie (18)

Designer Projektowanie i Wykonawstwo