TROCHĘ O NASZYM PODEJŚCIU

“Jeśli chcesz robić coś dobrze to dużo nad tym pracuj…ale jeśli chcesz robić to doskonale, niech stanie się to Twoją pasją”

  Projektowanie od zawsze było i jest naszą pasją, rozwijamy ją na wielu płaszczyznach (estetyki, funkcjonalności, nowych technologi i ekologi),   z każdym projektem chcemy dawać więcej, a każdą naukę wnosić do spotkań z klientami. Nasze ambicje już spełniliśmy, dziś stawiamy na to by jak najlepiej pomóc naszym klientom,  projektować tak by urzeczywistnić ich marzenia, niczym przewodnicy przeprowadzić przez projekt i ewentualnie później przez proces wykonawczy, pokazując przy tym wady i zalety różnych rozwiązań. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy rozumieją jak ważny jest projekt/plan i odpowiednie dobór projektanta, którzy pragną oszczędności podczas realizacji budowlanej i szukają piękna, mając przy tym świadomość, że to co zbudują będzie na długie lata.

 W naszych indywidualnych projektach domów realizujemy kompleksowo wnętrza i ogrody. Dziś już wiemy, że sam dom, jego bryła to tylko “skorupa”, w której mieszkamy.  To wnętrze jest właśnie tym co powoduje, że mieszka się Tobie w domu komfortowo i że czujesz się w nim dobrze. Dodając do projektu ogród, który w ciepłe dni staje się  przedłużeniem funkcji wnętrza, wzbogacając jego widoki od wewnątrz. Pamiętaj, że Twoja udana realizacji zaczyna się od DOBREGO projektu.

Sprawdź Nas, umów się na spotkanie, podczas którego rzetelnie przedstawimy zakres prac, wzajemne obowiązki oraz koszty, prezentując przy tym zawartość projektu oraz sposób jego opracowywania.

rezydencja_płochocin1

Designer Projektowanie i Wykonawstwo